JURIDISKAIS BIROJS RĪGĀ

Juridiskais birojs “INLAT PLUS international” – viena no Latvijā vadošajām kompānijām ar ilggadēju pieredzi, kas ir orientēta uz kompleksa pieeju, risinot tiesību uzdevumus kā juridiskām, tā arī fiziskām personām. Mūsu darbības pamatprincipi – individuāla pieeja, efektivitāte un profesionālisms.

“INLAT PLUS international” raksturo augstas pakāpes atbildība par rezultātu un kompetence, kas balstās uz pastāvīgu teorētisko zināšanu un praktiskās pieredzes ieguvi. “INLAT PLUS international” izceļas ar paaugstinātu uzmanību katram klientam, termiņu ievērošanu, izcilu apkalpošanu un izdevīgāko cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu galvenais mērķis – augsti profesionālo juridisko pakalpojumu operatīva sniegšana.

“INLAT PLUS international” piedāvā plašu pakalpojumu loku, lai vispusīgi realizētu tiesisko nodrošinājumu kā juridiskām, tā arī fiziskām personām dažādās tiesību nozarēs. Kopš dibināšanas brīža mūsu birojs arī sniedz palīdzību ārvalstu klientiem, tajā skaitā biznesa vešanai Latvijas un citu Eiropas valstu teritorijā.

Mūsu juristi teicami pārvalda latviešu, angļu un krievu valodu, tai skaitā, sagatavo jebkura veida juridiskos dokumentus minētājās valodās neatkarīgi no grūtības pakāpes. Juridiskā palīdzība katram klientam tiek sniegta viņam saprotamā valodā.

Mūsu speciālistu profesionālās palīdzības sniegšana klientam notiek piemērojamā veidā (pa telefonu, elektroniski vai privātā tikšanās).

Mūsu biroja speciālisti vienmēr uztur kontaktu ar klientu un informē viņu par procesa norisi.

MŪSU PARTNERI