DIVSTĀVU VILLA
TAUREŅI, BABĪTES PAGASTS, DZILNUCIEMS, LATVIJA

Tiek pārdota mūsdienīga divstāvu villa ar platību 638,33 m², pilnībā mēbelēta un aprīkota ar sadzīves tehniku. Teritorijas platība 2300 m² . Mājas fasādes dizains un teritorija, kas aprīkota ar augstākās kvalitātes dekoratīvajiem materiāliem, lieliski iederas un papildina apkārtējo vidi, kas sastāv no priežu lejas un ezera krasta.

Mājas interjers ir vieglās un maigās krāsās, kuras prefekti saskan ar interjera priekšmetiem un dizaina risinājumiem, tas, savukārt, papildina sienu, grīdu un griestu māksliniecisko apgaismojumu kopā ar dabīgo apgaismojumu, kas nāk no lielajiem panorāmas skata logiem. Iekšējai apdarei tika izmantoti tikai augstākās kvalitātes un ekskluzīva zīmola materiāli. Pirmajā stāvā atrodas eleganti noformēta dzīvojamā istaba ar kamīnu. Istabā ir pilnīgi viss, lai jau no pirmās minūtes, Jūs tajā justos komfortabli un ērti.

Virtuve un ēdamā zāle. Plašajā un pilnībā aprīkotajā virtuvē Jūs varat pagatavot garšīgus ēdienus sev un Jūsu viesiem.
Šis brīnišķīgās mājas pirmajā stāvā atrodas baseins (10 x 4 x 1,5 m) ar augstākās kvalitātes saunu, kurai ir vairāki režīmi (sauna, krievu pirts, utt.). Labi pārdomāts logu izvietojums, caur kuriem iekļūst dabīgs apgaismojums, vizuāli padara šo atpūtas zonu ļoti plašu. Tāpat ēkas pirmajā stāvā atrodas garāža, vannas istaba un saimniecības telpa ar veļas telpu. Mājas otrajā stāvā atrodas brīnišķīgas un labi izvietotas guļamistabas, kuras Jums ir ideāli piemērotas. Caur otro stāvu Jūs varēsiet nokļūt uz plaša balkona, no kura paveras burvīgs skats uz elitāro ciematu.

CENA 1 200 000 EUR

Labākais piedavajums

Ciemats atrodas sakoptā parkā un tajā ir savs ezers. Parka un teritorijas apkope, kā arī diennakts apsardze, protams, ir pārdomāta tā, lai Jūs vienmēr dzīvotu drošā un sakoptā vidē. Ideāla atrašanās vieta attiecībā uz transporta pieejamību.
Tikai 5 minūtes līdz starptautiskajai lidostai Rīga, 7 minūtes braucienā līdz Jūrmalai un 15 minūtes brauciena līdz Rīgas centram.