DZĪVOKLIS JŪRMALĀ
BULDURU PROSPEKTS, JŪRMALA

Tiek pārdots dzīvoklis četrstāvu dzīvokļu mājā Jūrmalā, 280 m attālumā no Rīgas jūras līča pludmales. Ēka atrodas blakus kāpu zonai un priežu silam, kas nodrošina burvīgu dabas ainavu un vienmēr svaigu gaisu. Dzīvojamās mājas teritorija ir labiekārtota, nožogota. Ēkas iekšpagalmā ir izveidots apzaļumots, labiekārtots bērnu rotaļu laukums. Pie ēkas ir ļoti ērti piekļūt – ceļi apkārt ir asfaltēti un bruģēti. Ēkai ir pazemes autostāvvieta, kurā 3 vietas piederēs Jums. Apkārt ir ļoti labi attīstīta infrastruktūra, šeit atrodas vairāki veikali, restorāni, saloni, u.c. Dzīvojamās ēkas pirmajā stāvā atrodas ekskluzīvs restorāns „Aquaria”, konditoreja – kulinārija „Brown sugar” un skaistuma salons / SPA. Jūsu drošībai ēkā ir videonovērošana un dzīvā apsardze visu diennakti.

Dzīvokļa kopēja platība ir 180,50 m² un tajā ir 4 istabas, no tām 3 ir izolētas. Dzīvoklis ir ļoti labi izgaismots pateicoties tajā iebūvētajiem lielajiem alumīnija logiem, kas vērsti gan uz iekšpagalma pusi, gan uz Vienības prospekta pusi. Dzīvoklis sastāv no halles, virtuves, viesistabas, apvienotās sanitārtehniskās telpas, tualetes, kabineta, divām istabām, gaiteņa, divām terasēm. Ārtelpu kopējā platība sastāda 39,80 m². Dzīvoklis veidots no augstākās klases apdares materiāliem. Dzīvoklī ir centralizēta elektroapgāde un apkure – ēkai ir autonoma gāzes apkures sistēma. Turklāt, lai Jūs vienmēr justos dzīvoklī silti un ērti, tajā ir apsildāmās grīdas un kamīns. Dzīvoklis ir pieslēgts pilsētas kanalizācijas sistēmai un ūdens apgādei.

CENA 450 000 EUR

Labākais piedavajums

Šis brīnišķīgais dzīvoklis atrodas ļoti prestižā un ērtā vietā, kūrorta pilsētā Jūrmala, pie tam tikai piecu minūšu gājienā līdz jūrai. Apkārtējā teritorija ir pārdomāti labiekārtota un sakopta. Jāpiebilst, ka dzīvokļa īpašniekam piederēs arī domājamā daļa no zemes gabala.