VANZĀRES SALA
LATVIJA

Tiek pārdots unikāls nekustamais īpašums — Vanzāres sala Lielupes upē (19,8 hektāri), iepretī Ķemeru nacionālajam parkam, 550 m attālumā no Rīgas — Liepājas šosejas Nr. A9. No šosejas pie Vanzāres salas ved jauns grants ceļš. Salu ar sauszemi savieno savs betona tilts (32 m).
Netālu atrodas uzpildes stacija un veikals. Tuvākās apdzīvotās teritorijas ar attīstītu infrastruktūru ir: Kauguri (20 km), Jelgava (20 km), Jūrmala (30 km), Rīga (35 km). No Jūrmalas uz salas var nokļūt ar jahtu pa Lielupes upi.

Teritorijā ir izvietotas vairākas ēkas — dzīvojamā māja, saimniecības ēka, četras atpūtas mājas, lapene, apkures telpa un pagrabs. Divstāvu dzīvojamā māja (221m²) atrodas upes krastā. Pirmajā stāvā izvietotas: virtuve, ēdamā zāle, dzīvojamā istaba, vannas istaba ar dušu un labierīcībām. Otrajā stāvā atrodas divas guļamistabas. Mājas iekštelpu dizains veidots atpūtas mājas stilā — atvērtas koka konstrukcijas, sienu un grīdas apmetums, plastikāta logi, koka mēbeles, iebūvēta virtuve, kas aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku, ir iebūvēts kamīns. Telpu noformējumā dominē funkcionālais minimālisms, kas iekļauj sevī visu, lai māju varētu izmantot dzīvošanai un viesu uzņemšanai.

Mājas pirmajā stāvā izbūvēta plaša terase, kur var pavadīt burvīgu vasaras vakaru divatā, izbaudot klusumu un apkārtējo dabas skatu, vai arī sarīkot vakaru kopā ar draugiem.
Upes krasta līnijā ir uzbūvētas četras divstāvu atpūtas mājas (platība 60 m², 60 m², 74 m² un 74 m²). Visas atpūtas mājas, tāpat kā dzīvojamā māja, ir pilnībā aprīkotas, tas nozīmē, ka atpūtas mājas var izmantot gan kā pastāvīgu dzīves vietu, gan viesu uzņemšanai. Teritorijā ir izbūvētas divas pirtis (107 m² un 21 m²), lielākai no tām ir divi stāvi (pirmajā stāvā atrodas pirts, atpūtas istaba, virtuve un tualete, bet otrajā stāvā — divas ērtas visu guļamistabas). Blakus pirtij ir dīķis, kurā var atvēsināties pēc pirts apmeklējuma. Saimniecības ēkā ir ierīkotas telpas, kuras var izmantot kā biroju vai noliktavu, kurā var glabāt visu nepieciešamo tehniku teritorijas apsaimniekošanai.

Gan dzīvojamā mājā, gan atpūtas mājās un pirtīs ir ierīkotas kanalizācijas, elektro un ūdens apgādes sistēmas. Vietējā apkures sistēma tiek regulēta apkures telpā, kurā ir ierīkots apkures katls un šķidrās degvielas rezervuārs. Mauriņš, zaļie stādījumi un sakopts augļu dārzs veido pārdomātu ainavas dizainu. Ēkas savā starpā savieno celiņi, kuri tāpat kā piebrauktuves ceļš un plašā auto stāvvieta ir izbūvēti no sasmalcināta akmens. Lielā salas teritorija sniedz neierobežotas laika pavadīšanas iespējas. Upes krastā izbūvēta laivu piestātne, kuru var izmantot arī jahtas pietauvošanai.

CENA 3 500 000 EUR

Labākais piedavajums

Šī ir unikāla vieta! Salu ar sauszemi savieno Latvijā vienīgais tilts, kurš nodots privātajai lietošanai.


Izmantojot apkārtējo infrastruktūru un ēkas, ir iespējams:

 

  • Organizēt dažādus kooperatīvos pasākumus un konferences, rīkot vakara pasākumus ar draugiem.
  • Paplašinot jau esošo laivu piestātni, var to pārveidot par mūsdienīgu jahtu piestātni, kā arī var izbūvēt nolaišanas laukumu helikopteram vai skrejceļu privātai lidmašīnai.
  • Aktīvas atpūtas cienītājiem — ir iespējums izbūvēt futbola laukumu, basketbola un volejbola laukumus, kā arī izbūvēt kartingu vai kvadraciklu trasi un pat golfa laukumu.
  • Zirgu saimniecības teritorijas attīstība sniedz lielisku iespēju pastaigām, izbaudot gleznaino ainavu.
  • Dabas mīļi var nodoties līdaku un asaru makšķerēšanai, izbaudīt braucienu ar laivu vai vērot mustangus Lielupes pretējā krastā (Ķemeru nacionālā parka teritorija).