VILLA MELDRI
ABRAGCIEMS, ENGURES PAGASTS, LATVIJA

Tiek pārdots unikāls nekustamais īpašums – “Meldri”, kas atrodas nieka 90 m attālumā no Rīgas jūras līča pludmales, klusā, mazapdzīvotā vietā ar burvīgu dabas ainavu. Visapkārt ir priežu sils. Pludmale šajā vietā ir īpaši ainaviska. Visapkārt perimetram ir uzstādīta koka sēta uz betona / mūra stabiem, ar automātiski vadāmiem vārtiem. Teritorijā ir uzstādīts laternu apgaismojums. Liela daļa teritorijas ir bruģēta.

Teritorijā ir izvietotas vairākas ēkas: dzīvojamā māja, saimniecības ēka, slēgta tipa lapene un atvērta tipa lapene.
Divstāvu koka guļbūves dzīvojamā ēka, ar kopējo platību 204,3 m² , tai skaitā ārtelpas – 23 m² un pagrabtelpas – 77,3 m². Mājas pirmajā stāvā atrodas viesistaba ar virtuvi, apvienotā sanitārtehniskā istaba, vēl viena istaba un terase. Otrajā stāvā ir izvietota atpūtas telpa, divas istabas un balkons. Bez tam mājā ir pagrabstāvs, kurš sadalīts divās atsevišķās telpās.

Divstāvīga saimniecības ēka, ar kopējo platību 119,4 m², tiek izmantota kā pirts – atpūtas māja. Ēkas iekštelpas veidotas no augstākās kvalitātes materiāliem. Saimniecības ēkas pirmajā stāvā atrodas atpūtas telpa, priekštelpa, dušas telpa un tualete, pirts, kā arī auto nojume. Otrajā stāvā ir atpūtas telpa, divas istabas, tualete un balkons.
Gan mājā, gan saimniecības ēkā ir ierīkota vietējā ūdensapgāde (urbums) un bioloģiskā pašattīrošā kanalizācija. Vietējo apkuri nodrošina gan vietējā krāsns / kamīna apkure, gan vietējā elektriskā apkure (piekaramie radiatori, siltās grīdas). Ēkās ir ierīkota augstākā līmeņa telekomunikācija. Tāpat gan dzīvojamajā mājā, gan saimniecības ēkā ir ierīkota pirts. Jūsu drošībai visas ēkas ir aprīkotas ar signalizāciju un dūmu detektoriem.

CENA 270 000 EUR

Labākais piedavajums

Villas teritorijā ir izvietotas divas lapenes. Viena no tām ir slēgta tipa, kurā ir grils ar marmora / granīta virsmu. Lapene ir veidota no koka konstrukcijām un ir stiklota. Otra ir atvērta tipa lapene, kurā arī ir izvietots grils. Villas teritorija ir ļoti labi pārdomāta, lai Jūs varētu burvīgi pavadīt laiku un izbaudīt apkārtējo ainavu. Slēgtā tipa lapene ir izvietota tuvāk jūrai, tāpēc tās slēgtās konstrukcijas pasargās Jūs no vēja, savukārt atvērtā tipa lapene atrodas tuvāk mežam, kas ļaus Jums izbaudīt priežu meža svaigo gaisu.

Visā teritorijā ir sastādīti dekoratīvi krāšņumaugi, kā arī ir dekoratīvi izvietoti laukakmeņi. Ir arī uzstādīts bērnu rotaļu laukums.

Villa atrodas 70 km attālumā no Rīgas, 50 km attālumā no Jūrmalas.